Kontakt os

Skal du i kontakt med en af vores dygtige medarbejdere?
Vi er klar på både telefon og mail.

Find den rette medarbejder i oversigten nedenfor.

Kontor

Pure Shots kontor

info@pureshots.dk
Nørre Allé 30, 2. tv.
8000 Aarhus C

Administrerende direktør, ansvarlig for detail- og grænsehandel

Michael Christensen
michael@pureshots.dk

Stifter, ansvarlig for eksport, salgs- og marketingchef

Anders Snede
anders@pureshots.dk

Stifter, udviklings- og produktionschef

Lasse Rishøj Hansen
lasse@pureshots.dk

Marketing koordinator og SoMe manager

Ida Flensborg Jensen
ida@pureshots.dk

Head of Marketing

Michael Gesicki
marketing@pureshots.dk

Indkøb og logistik

Kasper Lund Andersen
kasper@pureshots.dk

Bogholderi

Karina Bach Mikkelsen
karina@pureshots.dk

Ordrer og forsendeelse
ps@pureshots.dk

Webshop og kundeservice
info@pureshots.dk

Salgskonsulenter

København

Sophie Ottesen
Tlf.: +45 27 12 76 18
sophie@pureshots.dk

Sjælland og Bornholm

Robert Celander
Tlf.: +45 27 28 73 66
robert@pureshots.dk

Midt-, Sydjylland og Fyn

Jesper Bachmann
Tlf.: +45 28 89 29 89
jesper@pureshots.dk

Midt- og Nordjylland

Anders Snede
Tlf.: +45 28 73 60 73
anders@pureshots.dk